IV Otwarte Posiedzenie Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów w Aglomeracji Śląskiej 


W dniach 17-19 listopada 2023 roku w Aglomeracji Śląskiej odbyło się IV Otwarte Posiedzenie Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów kadencji 2023, któremu towarzyszyła wspomniana już gala rozdania nagród Konkursu Środowiska Doktoranckiego ProDOK 2023. 

Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z Uczelnianą Radą Samorządu Doktorantów Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Radą Samorządu Doktorantów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Wydarzenie obfitowało w merytoryczne panele poszczególnych organów KRD oraz porozumień między podmiotowych. W trakcie IV Otwartego Posiedzenia Zarządu KRD obradowały: 

– Rada Doradcza KRD 

– Porozumienie Doktorantów Uczelni Technicznych 

– Doktoranckie Forum Uniwersytetów Polskich

– Doktoranckie Forum Uczelni Medycznych 

– Porozumienie Doktorantów Uczelni Przyrodniczych 

– Szeroki Zarząd KRD podczas otwartego panelu sprawozdawczego

Uczestnicy mieli okazję przedyskutować kwestie środowiska doktoranckiego w przypisanym im obszarze branżowym, zintegrować swoje doświadczenia samorządowe oraz naukowe z doktorantami innych dziedzin, jak również wymienić się praktykami życia samorządowego. 

Krajowa Reprezentacja Doktorantów dziękuje za tak liczne przybycie i wspólne świętowanie sukcesów doktoranckich.

Do zobaczenia już za dwa tygodnie w Krakowie, gdzie odbędzie się XX Zjazd KRD. Szczegóły zapisów dostępne pod linkiem: http://old.krd.edu.pl/ogloszenie-xx-zjazdu-delegatow-krajowej-reprezentacji-doktorantow/. Zgłoszenia delegatów i obserwatorów do 28.11.2023 r. 

fot. Kamil Pudełko

Zobacz posty